EnglishFrenchGermanRussianUkrainian
+38 067 443 00 96 - Директор
+38 0432 55 44 27 - Бухгалтерія
+38 0432 55 41 80 - Виробництво
E-mail: mail.gvservis@gmail.com
вул. Стеценка 75а, м. Вінниця

Гідравліка Вінниця-Сервіс запрошена до Львову

jpg-ua_1

До кінця року у Львові визначать, де буде розташовано сміттєспалювальний пристрій аеропорту

Місяць тому у Львові провели громадські слухання, де дійшли висновку: недоцільно зводити сміттєспалювальне пристосування  на території летовища. Попри це, протягом наступних десяти днів керівники проекту обіцяють представити нове місце для спалювання, яке все-таки буде неподалік аеропорту.

Усі проти

У вересні у Львові стало відомо, що львівський аеропорт спалюватиме сміття з літаків у себе на території. Через два місяці, після громадських слухань, початок роботи пристрою відтермінували через обурення людей, які живуть поблизу летовища. Згідно з консультаціями екологів, нічого доброго новостворене пристосування для здоров’я людей не обіцяє. Найбільше зауважень від мешканців вул. Любінської. Викиди під час спалення пластичних матеріалів дуже небезпечні, а зважаючи на те, що поряд школи та дитячі садочки, люди пообіцяли вийти на вулиці з протестом.

— Ми спілкувалися з фахівцями, які пояснили, що викиди можуть сягати навіть двох кілометрів від місця спалювання. У мене є діти, я не хочу, аби вони тим дихали і хворіли, — сказав «Газеті» пан Ігор, житель вул. Любінської.

На Любінській нам вдалося поспілкуватися з кількома десятками людей, і ніхто з них не хоче, аби біля їхніх домівок палав непотріб.

Про те, що ідея сміттє­звалища біля аеропорту суперечить здоровому глузду, говорить і Ольга Пилипович, доцент, кандидат географічних наук ЛНУ імені Івана Франка.

— Керівники підприємства повинні усунути чимало порушень ще до того, як представлятимуть проект, — каже Ольга Пилипович. — Уявіть собі: зараз ще не спалюють сміття, але зовнішній ґрунт навколо аеропорту вже насичено важкими металами. Ця територія міста дуже забруднена. Поряд протікає річка, притока Верещиці, на неї просто моторошно глянути: багато підприємств зливають туди відходи. Тому недоречно псувати і без того забруднене довкілля.

Півкілометра до небезпеки

Від самого початку ідеї звести сміттєспалювальну установку Тарас Гримнак, керівник проекту, стверджував, що для неї, за українськими стандартами, передбачено охоронну зону — 500 метрів. За його словами, в Європі ця відстань становить від 10 до 100 метрів. Доступ до пристрою буде обмежено, зважаючи на те, що він стоятиме на території летовища. З огляду на методи спалювання сміття, очищення повітря, відходи не перевищуватимуть рівня, передбаченого нормами. Пристрій виготовлятиме підприємство, яке спеціалізується на виготовленні такого обладнання для медзакладів. Досвіду у створенні таких апаратів у них немає, як і в інших підприємств України. Тут переконують, що складнощів з львівським аеропортом у них не буде.

— Проектанти  працюють над тим, аби врахувати всі зауваження громадських слухань, але поки що не можу назвати ділянку. Ми візьмемо до уваги побажання громадян, які виступали на громадських слуханнях. До наступних громадських слухань мусимо належно підготуватися, інакше не буде сенсу нашої праці. Ми встановимо всі технічні засоби, необхідні для того, аби вони працювали без шкоди довкіллю, найближча відстань до будинку не буде меншою ніж  500 метрів. Обсяги сміттєспалювання не змінюватимемо. Напевно, доведеться закуповувати обладнання іноземних виробників, яке коштує значно дорожче, ніж те, що ми планували, — розповів «Газеті» Микола Магасевич, директор з розвитку аеропорту.

Спалювати треба за містом

Екологічні активісти Львова радять керівництву аеропорту винести установку за межі міста, інакше жорстких громадських зауважень та бунтів львів’ян їм не уникнути.

— Звісно, розмови про цей завод починалися як добрий намір. Доречно спалювати сміття з літаків, аби ми не мали шансів захворіти на іноземні недуги. Спочатку планували це спалювати ще до митної лінії, аби звузити шанси передати хворобу. Але аеропорт надто близько до житлових корпусів, не можна так ризикувати, — коментує ситуацію Мирон Колодко, голова ГО «Екофорум Львів». — Немає розрахунків гранично допустимих норм забруднення. У місті дмуть переважено північно-західні вітри, тобто 70% часу факел вогню буде спрямовано на житло. Навіть за радянських часів, коли робили спеціальні розрахунки шкідливості, дозволяли собі «залпові викиди».  Нині, коли контроль можна купити, годі говорити про безпеку такого пристрою.

Найдоречніше, на думку еколога, звести єдиний завод за містом де разом із небезпечними відходами летовища, місто могло б утилізувати й відходи медичних закладів. Після того, як зведення пристосування загальмували, люди, які живуть навколо аеропорту, полегшено зіт­хнули, але ненадовго. Згідно з планами аеропорту, сміття таки горітиме.

Довідка

Проект розробило ТзОВ «Укренергопром» у межах державної цільової програми підготовки та проведення Євро-2012. Передбачено встановлення двох пристосувань УУ 02-50 виробництва «Гідравліка Вінниця — Сервіс». Потужність спалювання — по 50 кілограмів на кожний апарат. Графіком роботи передбачено роботу одного пристрою. Другий буде резервним з розрахунку роботи 12 годин на добу та 8 годин безперервної роботи. Робота апарата передбачена з постійним перебуванням персоналу для обслуги. Пристрої спалюватимуть сміття з літаків для того, щоб не допустити можливого поширення інфекції. Спалювання відбуватиметься у два етапи. Максимальна кількість тепла, яке вироблятиме апарат, становить 350 кіловат на годину. Газопостачання передбачено згідно з технічними умовами ПАТ «Львівгаз». Т. Гримнак наголосив: згідно з міжнародними та національними нормами, відходи з міжнародних рейсів потрібно утилізувати в печах на території аеропорту. Місце розташування було погоджено з аеропортом. Проект пройшов державну експертизу.

По матеріалам http://gazeta.lviv.ua/2012/12/23/letjuchij-smtnik/