EnglishFrenchGermanRussianUkrainian
+38 067 443 00 96 - Директор
+38 0432 55 44 27 - Бухгалтерія
+38 0432 55 41 80 - Виробництво
E-mail: mail.gvservis@gmail.com
вул. Стеценка 75а, м. Вінниця

На сміттєзвалищі на Сумщині виявили десяток людських кінцівок

screenshot_1

Приголомшлива знахідка на сміттєзвалищі. На Сумщині поблизу міста Білопілля чоловік випадково натрапив на 9 людських ніг. Зазвичай ампутовані фрагменти тіл мають утилізовувати–спалювати або ж захоронювати. Але фірма, яка мала цим займатися – вирішила просто викинути все на смітник, йдеться в ТСН.19.30.

На сміттєзвалище, місцеві нерідко приходять у пошуках скляних пляшок, щоб трохи підзаробити. Буває, знаходять і досить несподівані речі – золото чи гроші, але щоб таке. «Думаю, може мені привиділось, може протез. А воно м’яке, там нога», — розповідає очевидець.
Чоловік, що натрапив на людські останки каже – оторопів від побаченого. Утік зі звалища й вирішив нікому не казати. Але не міг заснути, тож майже опівночі він зважився й прийшов до поліції. Під час нічного рейду на звалище опергрупа виявила дев’ять однакових пакунків.

На уних — бирки чотирьох Сумських лікарень. «Це людські ноги — є предметом ампутації в ході проведення хірургічних операцій в лікарнях. На деяких були видні прізвища людей, яким ампутували, і дати», — розповідає керівник Білопільського відділення ГУНП Сумщини.
Поліція вже опитала керівників лікарень –ті запевнили — провини медзакладів немає. Бо утилізацією біоматеріалу займаються спеціальні фірми, з якими у лікарень угоди. «Наша мета зараз знайти цю фірму, яка повинна була здійснювати утилізацію даних людських останків.

Очевидно, вони порушили закон та всі необхідні норми. Тобто, просто взяли і викинули ці людські останки на звалище», — додає керівник Білопільського відділення ГУНП Сумщини. На звалищі під час зйомок сюжету журналісти ТСН знайшли ще кілька пакунків з людськими кінцівками.

Про що повідомили поліції. Слідчий переконує, що минулої ночі вони тут все ретельно оглядали. Цих пакунків, запевняють не було. Згортки – нові, написи на бирках не розмиті дощем. Зрештою правоохоронці за два дні зі звалища забрали 11 людських ніг. Зрештою, журналістів просять припинити зйомку. Але журналісти продовжують стежити за ходом розслідування.

За матеріалами: http://tsn.ua/ukrayina/na-smittyezvalischi-na-sumschini-viyavili-desyatok-lyudskih-kincivok-632469.html